Ahoj, moc ráda tě tu vítám. ♥
Jsi tu nejspíše proto, protože něco řešíš.. ať už u tebe nebo u tvé rodiny - a já tu jsem proto, abych ti pomohla. Dnes čteš tyto řádky proto, protože jsme v jednu chvíli byli tak na dně kvůli zdraví, až nás to dovedlo k esenciálním olejům - a jelikož nám pomohly, vzniklo z toho vše, co aktuálně u mě můžeš vidět. :)
Řešili jsme a stále řešíme docela dost věcí. S mladším Péťou řešíme tu fyzickou stránku zdraví, se starším Tobíkem zase tu psychickou stránku. RS viry, kortikoidy, ABKM dieta, dech, srdce, ledviny PROTI vývojové dysfázii, neurologií, psychology, ergoterapií atd. Dohromady mě to ale dává možnost vám předat mnohem více, než bych i sama chtěla.
A proto tu jsem. Abych pomohla dál, když už ty informace, zkušenosti, rady a tipy mám. Aby to, čím jsme si prošli, nebylo zbytečné, ale stalo se pomocí pro další, kteří právě procházejí něčím podobným. ♥
Jednou jsem ze zoufalství zkusila rollon na noční děsy, který zafungoval. Tím začala naše cesta, ve které je nejzásadnější to, že se ze zoufalý mamky stala nakonec tak, která se snaží pomoct všem ostatním maminkám, aby si byly jistí tím, co dělají.
S aromaterapií jsem začala v srpnu 2024, již mám 2 české certifikáty aromaterapie, a aktuálně ji studuji dál na NY institutu aromaterapie s mezinárodní certifikací NAHA (1 a 2 úroveň).